21. března od 13 do 17 hodin zavítejte do sálu U nádraží v Klenčí pod Čerchovem na JARNÍ BLEŠÁK. Kromě širokého sortimentu zboží tzn. z druhé ruky na vás čeká i občerstvení. Děti se navíc zabaví v dětském koutku.
Velikonoční jarmark v neděli 29. března 2026 od 13 do 16 hodin pro vás pořádá Městys Klenčí pod Čerchovem v sále U nádraží. Kromě zakoupení (nejen) velikonočního zboží z pestré nabídky si můžete vyzkoušet tvoření a ochutnat něco dobrého.
Jak by se daly využít Kralovcova továrna ve Vodní ulici, objekt domu s pečovatelskou službou, autobusové nádraží, vila ostrostřelců na Střelnici, budova bývalé banky na náměstí čp. 40, dvě proluky v centru, okolí Zubřiny nebo severní opěrná zeď?
Paličkovanou krajku jsme zvyklí vídat na tmavém, jednobarevném podkladu. Jak to ale vypadá, když se upaličkovaný motiv položí na vhodnou fotografii, nebo když se naopak vytvoří fotografie pro daný motiv?
Zjednodušená verze stránek nejen pro seniory